O.S. Sportklub Louňovice

Nebyla uložena žádná novinka

Zvací dopis - první akce Sportklubu

Dobrý den sousedi,

Minulý rok jsme založili občanské sdružení O.S. Sportklub Louňovice, abychom mohli zlepšit sportovní a společenský život v Louňovičkách. Sdružení bylo 28.8.2007 zaregistrováno ministerstvem vnitra a přiděleno IČO 22667652.

S obecním zastupitelstvem jsme domluvili možnost tvorby sportoviště na obecním pozemku č.171. Minulý týden bylo v součinnosti se starostou p. Čadilem provedeno vyměření plochy 60× 45 m, která je tímto určena pro naše sportovní aktivity (viz Obr.1). Dále jsme navrhli základní uspořádání sportoviště (viz Obr.2) a zajistíme uhrabání pozemku strojně branami. Tím se završila první část činnosti přípravného výboru Sportklubu Louňovice.

Nyní je na nás jak to bude se sportovním a společenským životem v Louňovičkách vypadat. Pokud máte zájem, staňte se členy Sportkubu vyplněním přiložené přihlášky a její předání členům přípravného výboru (nebo do schránky na adrese Ivan Petružela K Horce 257 Louňovice..

Současně uvítáme vaše náměty k rozmístění sportovišť i k typům realizovaných sportů. Potřebujeme Vaši pomoc jak při realizaci, tak i při organizování místních turnájků.

Naše představa je začít se zatravněním hřitě (softball, fotbálek, kroket)a postupně pokračovat s dalšími částmi. Travní semeno bylo zakoupeno z prvních dvou sponzorských darů. Společně s obcí se budeme snažit získat státní, či Evropské dotace, ale doufáme, že se najdou dárci i mezi vámi (dosud nebyly stanoveno zápisné ani členské příspěvky – to necháme až na rozhodnutí prvního Shromáždění členů, které podle Stanov svoláme až obdržíme vaše přihlášky).

První akce začíná v sobotu 26.4.2008 od 9.00 hodin. Přijďte s dětmi a s hráběmi, kyblíkem nebo kolečkem na budoucí sportoviště. Budeme vybírat kameny, rovnat plochu a zasejeme trávu. TJ Slavia Louňovice nám přislíbila půjčení válce.

Pokud nemáte v sobotu čas, můžete přijít i v neděli od 9.00, kde se bude dorovnávat plocha po válcování.

Těšíme se na Vás o víkendu

Jménem přípravného výboru O.S. Sportklub Louňovice

Ivan Petružela a Karel Máslo

V Louňovicích 23.4.2008

Následující text: Občanské sdružení Sportklub Louňovice »»»

admin | 23. 4. 2008 St 18.49 | Závod OVOV | trvalý odkaz | tisk | 4556x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.